III Niedziela Adwentu (17. 12. 2017)

1. Trzecia niedziela Adwentu przypomina nam o radości. Oczekujemy razem z Niepokalaną Maryją i ze św. Janem Chrzcicielem na spełnienie się wielkich obietnic. Zbawienie całego świata jest bliskie.
  2. Jutro i we wtorek z racji rekolekcji w Goworowie Msze św. wieczorne będą odprawione o godz. 18:30.
  3. W środę 20 grudnia od godz. 09:00 będziemy odwiedzać chorych w domach. Prosimy o zgłaszanie chorych.
  4. Rozprowadzamy świece Caritas w ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom.
  5. Ofiary na kościół złożyły rodziny z ul. Parkowej i Paulinowa. Bóg zapłać.
  6. Za tydzień, w czwartą niedzielę Adwentu, przypada Wigilia Bożego Narodzenia. W tym dniu nie będzie Mszy o godz. 16:00.