II niedziela zwykła (17. 01. 2016)

1. Od jutra (17 I) do 25 stycznia trwać będzie Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. O jedność wśród swoich uczniów i wyznawców modlił się Pan Jezus przed swoją męką i śmiercią. Niech ta modlitwa nieustannie trwa, bo podziały wśród chrześcijan to rana, która boli i osłabia świadectwo naszej wiary.

2. W przyszłą niedzielę ofiary na tacę będą przeznaczone na potrzeby naszej parafii.

3. Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie organizuje akcję zbierania zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego aby budować szkoły, szpitale, studnie. Zachęcamy do składania tego sprzętu na parkingu przy domu parafialnym do dnia 29 stycznia.

4. W zakrystii są do nabycia modlitewniki „Miłosierdzie Boże na wieki wysławiać będę” które mogą służyć pomocą w modlitwie przy nawiedzeniu obrazu Jezusa Miłosiernego.

5. W dniach 30.07. – 31.07.2016 organizujemy wyjazd na Światowe Dni Młodzieży do Krakowa. W programie jest czuwanie i Msza św. pod przewodnictwem Papieża Franciszka. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do ks. Andrzeja.

6. Dobiegają końca kolędowe odwiedziny w naszej parafii. Prosimy o zgłoszenie się osób, których nie zastaliśmy w domach.

7. Porządek kolędy:

18 styczeń (poniedziałek)
godz. 15.00 Ul. Poniatowskiego i przyległe 2 księży
19 styczeń (wtorek)

Ul Gdańska 6C

Ul. 3-go Maja

1 ksiądz

20 styczeń (środa)
godz. 15.00 Ul Gdańska 6A 2 księży
21 styczeń (czwartek)
godz. 15.00 Ul Gdańska 6B 2 księży
22 styczeń (piątek)