Strona używa cookies (ciasteczek). Do czego są one potrzebne można dowiedzieć się => w tym miejscu. Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.

Ogłoszenia parafialne

II Niedziela Wielkanocna (08. 04. 2018)

  1. Dzisiaj rozpoczyna się w Kościele w Polsce Tydzień Miłosierdzia. Doświadczamy Bożego miłosierdzia w naszym życiu i to powinno skłaniać nas do okazywania miłosierdzia innym, a szczególnie najbardziej potrzebującym. Dzisiaj i przez cały tydzień otaczamy szczególną modlitwą tych, którzy na co dzień zajmują się działalnością charytatywną w naszej parafii. Już teraz dziękujemy za zebrane dzisiaj ofiary, które zostaną przeznaczone na pomoc w pełnieniu dzieł miłosierdzia prowadzonych przez Caritas naszej diecezji.
  2. Jutro będziemy świętować przeniesioną z Wielkiego Tygodnia uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Uroczystość ta od lat obchodzona jest jako Dzień Świętości Życia i Dzień Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Chcemy otoczyć modlitwą każde poczęte dziecko i jego rodziców. Msze święte będą odprawione o godz. 7.00, 9.00 i 18.00.
  3. We wtorek, 10 kwietnia, w 8. rocznicę katastrofy smoleńskiej polecimy Bogu tych, którzy zginęli pod Smoleńskiem, oraz będziemy modlić się w intencjach naszej Ojczyzny.
  4. W następną niedzielę ofiary składane na tace będą przeznaczone na potrzeby naszej parafii.
  5. Burmistrz Gminy Różan zaprasza do skorzystania z bezpłatnego badania kolonoskopii. Badania zostaną przeprowadzone w szpitalu w Ostrołęce. Gmina Różan zapewni dowóz osób chętnych. Zainteresowani powinni zgłosić się do Urzędu Gminy do dnia 20 kwietnia w celu pobrania i wypełnienia stosownej ankiety.
  6. Zmarły nasze parafianki: śp. Jadwiga Pruszkowska z Pruszk, w wieku 68 lat i śp. Zofia Dudzińska z Kaszewca w wieku 82 lat. Polećmy je miłosierdziu Bożemu, „Wieczny odpoczynek…”

wzasiegu logo w70pxrngk