Aktualności parafialne

Piesza Pielgrzymka do Matki Bożej Wąsewskiej - 08.09.2020r.

Tak, jak co roku 8 września z naszej parafii pw. Św. Anny w Różanie wyruszyła piesza pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej w Wąsewie. Punktualnie o godzinie 05.30 wyruszyliśmy w kierunku Wąsewa. Wiele osób nie po raz pierwszy uczestniczyło w tej wędrówce. W czasie drogi wspólnie modliliśmy się, śpiewaliśmy oraz zastanawiali nad różnymi sprawami wartości religijnej. Dotarliśmy do Sanktuarium Matki Bożej Wąsewskiej przed godziną 12.00, a następnie udaliśmy się na wspólną Mszę św. odpustową, której przewodniczył Biskup Łomżyński Janusz Stepnowski, by podziękować Matce Bożej za opiekę nad naszą parafią i Ojczyzną. Po Eucharystii wszyscy mogliśmy powrócić do domów podstawionym autobusem.

Zapraszamy już za rok na kolejną pieszą pielgrzymkę do Matki Bożej w Wąsewie!