Aktualności parafialne

Jarmark Bożonarodzeniowy

Rada Rodziców i Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej w Różanie pragną serdecznie zaprosić wszystkich mieszkańców i gości na Jarmark Bożonarodzeniowy, który odbędzie się 4 grudnia ( w niedzielę) w Gminnym Ośrodku Upowszechniania Kultury w Różanie w godz. Od 13.00 do 18.00.

Podczas trwania wydarzenia będzie można nabyć ozdoby świąteczne, stroiki, bombki przygotowane przez uczniów oraz ciasta i inne słodkości przygotowane przez rodziców.

Dodatkowymi atrakcjami będą: program Artystyczny przygotowany przez uczniów od godz. 14.00 oraz muzyka zespołu The Orchest Rose od godz. 16.00.

Cały dochód ze sprzedaży przekazany zostanie na potrzeby uczniów Szkoły Podstawowej.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!