Aktualności parafialne

Akcja św. Krzysztof – 1 grosz za 1 kilometr

W następną niedzielę 04.07.2021r. po każdej Mszy św. będziemy święcić pojazdy. Ofiary składane w czasie poświęcenia będą przeznaczone na zakup środków transportu dla polskich misjonarzy w ramach akcji MIVA Polska.

Ogólnopolska Akcja św. Krzysztof – 1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy na środki transportu dla misjonarzy. W tym czasie za wstawiennictwem św. Krzysztofa – Patrona kierowców i podróżnych będziemy się modlić za wszystkich użytkowników drogi o bezpieczne podróże dla wszystkich. Ważnym punktem obchodów jest błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów, aby zawsze używali ich mądrze i odpowiedzialnie. Do wszystkich użytkowników pojazdów jest kierowany apel o udział w Akcji św. Krzysztof i wsparcie misjonarzy w zakupie środków transportu poprzez przeznaczenie 1 grosza za każdy przejechany kilometr na ten cel.